Formularz zgłoszeniowy na KURS SKAŁKOWY

Aby zarezerwować KURS SKŁAŁKOWY, wypełnij poniższy formularz.

Wyrażenie zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptowanie regulaminu jest konieczne do wysłania formularza.

WARUNKI REZERWACJI I PŁATNOŚCI

Aby zarezerwować termin na kurs skałkowy – wypełnij formularz powyżej i przelej w ciągu 3 dni od dnia rejestracji zaliczkę w wysokości 250 zł na konto szkoły. (numer rachunku: 53 1140 2004 0000 3502 7661 3967 mBank. Tytułem wpisz imię i nazwisko oraz datę kursu). Pozostałą część przelej na nasze konto przed rozpoczęciem zajęć tak, aby wpłata zaksięgowała się na naszym rachunku przed rozpoczęciem szkolenia. Możesz również zapłacić pozostałą kwotę w dniu rozpoczęcia kursu. Cena kursu skałkowego wynosi 750,00 zł. Jeśli masz kod rabatowy – wpisz go w odpowiednim polu podczas rejestracji. Po zaksięgowaniu zaliczki otrzymasz od nas potwierdzenie i dalsze instrukcje.

Prosimy, zapoznaj się z regulaminem. Znajdziesz go TUTAJ. Nie mamy obowiązku zwrotu zaliczki. Jeżeli jednak rezygnacja nastąpi do 7 dni przed dniem rozpoczęcia zajęć to zwrot zaliczki następuje w postaci 50% jej kwoty. Akademia Wspinania wystawia faktury VAT na życzenie klienta. W tym celu prosimy o przesłanie danych do faktury na adres pola@climb2change.pl

UWAGA! W kursie mogą wziąć udział osoby w wieku od 16 lat. Przy czym, do 18 roku życia potrzeba jest zgoda rodziców.

DO ZOBACZENIA!

WRÓĆ DO OPISU KURS SKAŁKOWY