Formularz zgłoszenia na via ferraty w Hollental

Aby zarezerwować VIA FERRATY W HOLLENTAL wypełnij poniższy formularz.

Wyrażenie zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptowanie regulaminu jest konieczne do wysłania formularza.

WARUNKI REZERWACJI I PŁATNOŚCI

Aby zarezerwować termin na VIA FERRATY W AUSTRII – wypełnij formularz powyżej i przelej w ciągu 3 dni od dnia rejestracji zaliczkę (BEZZWROTNĄ) w wysokości 100 zł na konto szkoły. (numer rachunku: 53 1140 2004 0000 3502 7661 3967 mBank. Tytułem wpisz numer imię i nazwisko oraz datę wyjazdu). Pozostałą część przelej na nasze konto przed rozpoczęciem obozu tak, aby wpłata zaksięgowała się na naszym rachunku przed rozpoczęciem szkolenia. Możesz również zapłacić pozostałą kwotę w dniu rozpoczęcia kursu. Cena wyjazdu wynosi 300,00 zł i nie obejmuje kosztów dojazdu, noclegu oraz wydatków osobistych. Jeśli masz kod rabatowy – wpisz go w odpowiednim polu podczas rejestracji. Po zaksięgowaniu zaliczki otrzymasz od nas potwierdzenie i dalsze instrukcje.

Prosimy, zapoznaj się z regulaminem. Znajdziesz go TUTAJ. Nie mamy obowiązku zwrotu zaliczki. Akademia Wspinania wystawia faktury na życzenie klienta. W tym celu prosimy o przesłanie danych do faktury na adres pola@climb2change.pl

UWAGA! W obozie mogą wziąć udział osoby w wieku od 16 lat, które przeszły minimum podstawowy kurs wspinaczki (po drogach ubezpieczonych). Przy czym, do 18 roku życia potrzeba jest zgoda rodziców.

DO ZOBACZENIA!

WRÓĆ DO OPISU VIA FERRATY W HOLLENTAL