ZAREZERWUJ WARSZTATY WSPINACZKOWE

Wybierz z listy warsztaty i datę oraz podaj swoje dane. Jeśli masz kod rabatowy - wpisz go w odpowiednim polu. Po wypełnieniu formularza dostaniesz od nas wiadomość zwrotną. Jeśli tak się nie stanie – sprawdź spam! Dodaj również adres pola@climb2change do zaufanych.


  Wyrażenie zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptowanie regulaminu jest konieczne do wysłania formularza.

  WARUNKI REZERWACJI I PŁATNOŚCI

  Wypełnij formularz powyżej i przelej OD RAZU opłatę organizacyjną (BEZZWROTNĄ) w wysokości 500 zł na konto organizatora szkolenia - Climb2change Sp. z O.O. (numer rachunku: 04 1140 2004 0000 3702 8023 1493 mBank). Tytułem wpisz numer imię i nazwisko oraz miejsce i datę wyjazdu). Twoja rezerwacja jest ważna 24 godziny. Jeśli nie wpłacisz opłaty - rezerwacja przepada.

  Pozostałą kwotę przelej na nasze konto przed rozpoczęciem obozu tak, aby wpłata zaksięgowała się na naszym rachunku przed jego rozpoczęciem. Koszt wyjazdu to 1900 zł. To koszt opieki instruktorskiej i warsztatów. Nie zawiera kosztu noclegów, wyżywienia, dojazdu ani wydatków natury osobistej.

  Jeśli masz kod rabatowy - wpisz go w odpowiednim polu podczas rejestracji. Po wypełnieniu formularza dostaniesz od nas wiadomość zwrotną. Jeśli tak się nie stanie - sprawdź spam! Dodaj również adres pola@climb2change do zaufanych.

  Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz od nas potwierdzenie i dalsze instrukcje.

  Prosimy, zapoznaj się z regulaminem. Znajdziesz go TUTAJ. Nie mamy obowiązku zwrotu wpłaconej opłaty organizacyjnej. Akademia Wspinania wystawia faktury na życzenie klienta. W tym celu prosimy o przesłanie danych do faktury na adres pola@climb2change.pl

  UWAGA! W obozie mogą wziąć udział osoby w wieku od 18 lat. Liczba miejsc jest ograniczona!

  DO ZOBACZENIA!