KURSY WSPINACZKOWE ONLINE

DLA OSÓB, KTÓRE JUŻ SIĘ WSPINAJĄ I/ LUB UKOŃCZYŁY KURS WSPINACZKI.

POZNASZ METODY ASEKURACJI, PRZYPOMNISZ SOBIE MANEWRY LINOWE I POSZERZYSZ SWOJĄ WIEDZĘ

Pasja, jaką są góry i skały napędza nas do działania, ale sporty górskie i outdoorowe to nie tylko cyfry, rywalizacja i zdobywanie najwyższych szczytów. To przede wszystkim zachowanie zdrowego rozsądku i BEZPIECZEŃSTWO! O tym ostatnim mamy sporo do powiedzenia.

Szkolimy adeptów wspinaczki od ponad 5 lat i uczymy, jak wspinać się z głową!

Z naszej wiedzy i doświadczenia skorzystało już setki miłośników wspinaczki skałkowej i wysokogórskiej oraz osoby kochające via ferraty i turystykę wysokogórską.

Czas na przeniesienie tego, czego uczymy w terenie do świata online. Pojawiła się potrzeba edukacji w formie webinarów, dlatego wychodzimy temu naprzeciw. Przedstawiamy cykl szkoleń online, które mają pomóc przygotować się do samodzielnego wspinania w skałach lub odświeżyć wiedzę.

Zajęcia online prowadzi właściciel Akademii Wspinania climb2change – Dariusz Woźniczka – instruktor wspinaczki z kilkunastoletnim doświadczeniem szkoleniowym i długoletnim stażem wspinaczkowym. Jego doświadczenie we wspinaczce sportowej i wysokogórskiej jest bezcenne.

Na szkoleniach online dowiesz się, jak wspinać się z głową i zachować zasady bezpieczeństwa. Poznasz metody asekuracji, przypomnisz sobie manewry linowe i poszerzysz swoją wiedzę o praktyczne sposoby bezpiecznego działania podczas wspinaczki sportowej i wysokogórskiej.

Szkolenia wspinaczkowe online są przeznaczone dla osób, które już się wspinają i/ lub ukończyły kurs wspinaczki. Podczas zajęć zweryfikujesz swoją wiedzę i skorygujesz błędy. Zdobędziesz nową wiedzę, którą przekaże Ci doświadczony instruktor wspinaczki.

SPRZĘT DO WSPINANIA I ZASADY JEGO UŻYWANIA

Szkolenie dla osób początkujących, które chcą dowiedzieć się, jakiego sprzętu używa się do wspinania oraz do czego on służy.

ZJAZDY WE WSPINACZCE

Podczas szkolenia poznasz bezpieczne metody zjazdu po linie.