ZAREZERWUJ CLIMBING DAY

Uzupełnij poniższy formularz i podaj swoje dane. Jeśli masz kod rabatowy – wpisz go w odpowiednim polu. Po wypełnieniu formularza dostaniesz od nas wiadomość zwrotną. Jeśli tak się nie stanie – sprawdź spam! Dodaj również adres pola@climb2change do zaufanych.

Wyrażenie zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptowanie regulaminu jest konieczne do wysłania formularza.

WARUNKI REZERWACJI I PŁATNOŚCI

Wypełnij formularz powyżej i przelej OD RAZU zadatek (BEZZWROTNY) w wysokości 100 zł na konto szkoły (numer rachunku: 53 1050 1256 1000 0092 6237 2999 ING Bank Śląski). Tytułem wpisz numer imię i nazwisko oraz datę wyjazdu). Twoja rezerwacja jest ważna 24 godziny. Jeśli nie wpłacisz zaliczki – rezerwacja przepada.

Pozostałą kwotę przelej na nasze konto przed rozpoczęciem obozu tak, aby wpłata zaksięgowała się na naszym rachunku przed jego rozpoczęciem. Koszt Climbing Day to 200 zł. To koszt opieki instruktorskiej i warsztatów. Nie zawiera kosztu ewentualnych noclegów, wyżywienia, dojazdu ani wydatków natury osobistej.

Jeśli masz kod rabatowy – wpisz go w odpowiednim polu podczas rejestracji. Po wypełnieniu formularza dostaniesz od nas wiadomość zwrotną. Jeśli tak się nie stanie – sprawdź spam! Dodaj również adres pola@climb2change do zaufanych.

Po zaksięgowaniu zaliczki otrzymasz od nas potwierdzenie i dalsze instrukcje.

Prosimy, zapoznaj się z regulaminem. Znajdziesz go TUTAJ. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc oraz sztywne terminy zajęć, nie zwracamy zaliczek ani nie zmieniamy terminów szkoleń – dlatego dobrze przemyśl, kiedy chcesz się szkolić. Dziękujemy za wyrozumiałość w tej kwestii.

Akademia Wspinania wystawia faktury na życzenie klienta. W tym celu prosimy o przesłanie danych do faktury na adres pola@climb2change.pl

UWAGA! W kursie mogą wziąć udział osoby w wieku od 16 lat. Przy czym, do 18 roku życia potrzeba jest zgoda rodziców.

DO ZOBACZENIA!