ZAREZERWUJ KURS SKAŁKOWY WEEKENDOWY

Kurs skałkowy pod okiem doświadczonego instruktora

W trybie weekendowym. Wybierz datę, rozwijając pole TERMIN ROZPOCZĘCIA KURSU w formularzu. Kurs trwa 3 weekendy z rzędu.

Wyrażenie zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptowanie regulaminu jest konieczne do wysłania formularza.

WARUNKI REZERWACJI I PŁATNOŚCI

Aby zarezerwować termin na kurs skałkowy w trybie weekendowym – wypełnij formularz powyżej i przelej w ciągu 3 dni od dnia rejestracji zaliczkę (BEZZWROTNĄ) w wysokości 300 zł na konto szkoły. (numer rachunku: 53 1140 2004 0000 3502 7661 3967 mBank. Tytułem wpisz numer imię i nazwisko oraz datę kursu). Pozostałą część przelej na nasze konto przed rozpoczęciem zajęć tak, aby wpłata zaksięgowała się na naszym rachunku przed rozpoczęciem szkolenia. Możesz również zapłacić pozostałą kwotę w dniu rozpoczęcia kursu. Cena kursu skałkowego w trybie weekendowym wynosi 900,00 zł. Jeśli masz kod rabatowy – wpisz go w odpowiednim polu podczas rejestracji. Po zaksięgowaniu zaliczki otrzymasz od nas potwierdzenie i dalsze instrukcje.

Prosimy, zapoznaj się z regulaminem. Znajdziesz go TUTAJ. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc oraz sztywne terminy zajęć, nie zwracamy zaliczek ani nie zmieniamy terminów szkoleń – dlatego dobrze przemyśl, kiedy chcesz się szkolić. Dziękujemy za wyrozumiałość w tej kwestii.

Akademia Wspinania wystawia faktury na życzenie klienta. W tym celu prosimy o przesłanie danych do faktury na adres pola@climb2change.pl

UWAGA! W kursie mogą wziąć udział osoby w wieku od 16 lat. Przy czym, do 18 roku życia potrzeba jest zgoda rodziców.

DO ZOBACZENIA!