ZAREZERWUJ KURS WSPINACZKI SKALNEJ - CZ.2 • kurs skałkowy Jura Via Ferrata

ZAREZERWUJ KURS WSPINACZKI SKALNEJ – CZ.2

Uzupełnij poniższy formularz i podaj swoje dane. Jeśli masz kod rabatowy – wpisz go w odpowiednim polu. Po wypełnieniu formularza dostaniesz od nas wiadomość zwrotną. Jeśli tak się nie stanie – sprawdź spam! Dodaj również adres pola@climb2change do zaufanych.

Wyrażenie zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptowanie regulaminu jest konieczne do wysłania formularza.

WARUNKI REZERWACJI I PŁATNOŚCI

Aby zarezerwować termin na KURS WSPINACZKI SKALNEJ – cz.2 -wypełnij formularz powyżej i przelej OD RAZU opłatę organizacyjną (bezzwrotną) w wysokości 300 zł na konto szkoły. (98 1140 2004 0000 3802 8039 7077 mBank). Twoja rezerwacja jest ważna 1 dzień. Jeśli w ciągu 24 godzin nie wpłacisz opłaty – rezerwacja zostanie anulowana.

Tytułem wpisz numer imię i nazwisko oraz datę kursu). Pozostałą część przelej na nasze konto przed rozpoczęciem zajęć tak, aby wpłata zaksięgowała się na naszym rachunku przed rozpoczęciem szkolenia. Możesz również zapłacić pozostałą kwotę gotówką w dniu rozpoczęcia kursu. Cena KURSU WSPINACZKI SKALNEJ – cz.2 wynosi 800,00 zł. Jeśli masz kod rabatowy – wpisz go w odpowiednim polu podczas rejestracji. Po zaksięgowaniu zaliczki otrzymasz od nas potwierdzenie i dalsze instrukcje.

Prosimy, zapoznaj się z regulaminem. Znajdziesz go TUTAJ. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc oraz sztywne terminy zajęć, nie zwracamy zaliczek ani nie zmieniamy terminów szkoleń – dlatego dobrze przemyśl, kiedy chcesz się szkolić. Dziękujemy za wyrozumiałość w tej kwestii.

Akademia Wspinania wystawia faktury na życzenie klienta. W tym celu prosimy o przesłanie danych do faktury na adres pola@climb2change.pl

UWAGA! W kursie mogą wziąć udział osoby w wieku od 16 lat. Przy czym, do 18 roku życia potrzeba jest zgoda rodziców.

DO ZOBACZENIA!