Kurs wspinaczki w Twoim domu! Doświadczony instruktor wspinaczki!

SZKOLENIA WSPINACZKOWE ONLINE

DLA OSÓB, KTÓRE JUŻ SIĘ WSPINAJĄ I/ LUB UKOŃCZYŁY KURS WSPINACZKI.

POZNASZ METODY ASEKURACJI, PRZYPOMNISZ SOBIE MANEWRY LINOWE I POSZERZYSZ SWOJĄ WIEDZĘ

Pasja, jaką są góry i skały napędza nas do działania, ale sporty górskie i outdoorowe to nie tylko cyfry, rywalizacja i zdobywanie najwyższych szczytów. To przede wszystkim zachowanie zdrowego rozsądku i BEZPIECZEŃSTWO! O tym ostatnim mamy sporo do powiedzenia.

Szkolimy adeptów wspinaczki od ponad 5 lat i uczymy, jak wspinać się z głową!

Z naszej wiedzy i doświadczenia skorzystało już setki miłośników wspinaczki skałkowej i wysokogórskiej oraz osoby kochające via ferraty i turystykę wysokogórską.

Czas na przeniesienie tego, czego uczymy w terenie do świata online. Pojawiła się potrzeba edukacji w domu, dlatego wychodzimy temu naprzeciw. Przedstawiamy cykl szkoleń online, które mają pomóc przygotować się do samodzielnego wspinania w skałach.

Zajęcia online prowadzi właściciel Akademii Wspinania climb2change – Dariusz Woźniczka – instruktor wspinaczki z kilkunastoletnim doświadczeniem szkoleniowym i długoletnim stażem wspinaczkowym. Jego doświadczenie we wspinaczce sportowej i wysokogórskiej jest bezcenne.

Na kursach dowiesz się, jak wspinać się z głową i zachować zasady bezpieczeństwa. Poznasz metody asekuracji, przypomnisz sobie manewry linowe i poszerzysz swoją wiedzę o praktyczne sposoby bezpiecznego działania podczas wspinaczki sportowej i wysokogórskiej.

Szkolenia wspinaczkowe online są przeznaczone dla osób, które już się wspinają i/ lub ukończyły kurs wspinaczki. Podczas zajęć zweryfikujesz swoją wiedzę i skorygujesz błędy. Zdobędziesz nową wiedzę, którą przekaże Ci doświadczony instruktor wspinaczki.

ZBLIŻAJĄCE SIĘ SZKOLENIA.

ZAPISZ SIĘ TERAZ!