PRZEWIĄZYWANIE W STANOWISKU • kurs wspinaczki online

PRZEWIĄZYWANIE W STANOWISKU

JAK PROWADZIĆ DROGI WSPINACZKOWE ORAZ BEZPIECZNIE PRZEWIĄZAĆ SIĘ W STANOWISKU ZJAZDOWYM

SZKOLENIE JEST CZĘŚCIĄ CYKLU SZKOLEŃ WSPINACZKOWYCH ONLINE

Zapraszamy na szkolenie wszystkich wspinaczy, którzy chcą przypomnieć sobie, jak prowadzić drogi wspinaczkowe oraz poprawnie przewiązać się w stanowisku zjazdowym.

Podczas szkolenia nauczysz się jak poprawnie używać ekspresów i wpinać do nich linę. Częścią główną szkolenia jest nauka przewiązywania się w stanowisku po skończonej drodze wspinaczkowej. Na koniec zobaczysz, jak poprawnie opuścić partnera po skończonej drodze wspinaczkowej.

Ćwiczenia z prowadzenia dróg wielowyciągowych na kursie wspinaczki, fot. Sebastian Basto Żebrowski

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA:

  1. Komendy wspinaczkowe i dobre nawyki podczas wspinania
  2. Co to jest ekspres wspinaczkowy i jak go używać
  3. Jak wpinać linę do ekspresów
  4. Jak prowadzić linę podczas wspinania
  5. Przewiązywanie się w stanowisku metodą „klasyczną”
  6. Alternatywne metody przewiązywania się w stanowisku zjazdowym
  7. Opuszczanie partnera po skończonej drodze wspinaczkowej

Szkolenie poprowadzi Dariusz Woźniczka – instruktor wspinaczki z kilkunastoletnim doświadczeniem, właściciel Akademii Wspinania climb2change.

Kurs wspinania, kurs skałkowy, kurs wspinaczkowy, akademia wspinania climb2change, climbing academy, instruktor wspinaczki, darek woźniczka

FORMA SZKOLENIA

Szkolenie zostanie przeprowadzone w formie wykładu online, poprzez platformę szkoleniową. Potrwa 2-2,5 godziny. Podczas szkolenia będzie można zadawać pytania prowadzącemu. Każdy uczestnik, którzy wykupi szkolenie otrzyma, na podany przy zakupie adres email, link do platformy szkoleniowej. Po zakończonym szkoleniu otrzymasz dostęp do nagrania szkolenia na 12 miesięcy.

Koszt szkolenia: 29 zł.

GRATIS, po zakończonym szkoleniu otrzymasz dostęp do nagrania na 12 czas miesięcy.

Jeśli nie dasz rady dołączyć na żywo, będziesz mieć możliwość wykupienia dostępu do szkolenia w późniejszym czasie, ale już za 49 zł.

Jeśli ukończyłeś kurs wspinaczki w naszej Akademii Wspinania climb2change, to zajrzyj do naszej grupy szkoleniowej na FB lub napisz do nas maila. Przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, dzięki któremu możesz wziąć udział w szkoleniu online w promocyjnej cenie 10 zł. Po zakończonym szkoleniu otrzymasz GRATIS  – dostęp do nagrania na okres 12 miesięcy.

Czas trwania szkolenia:  ok 2,5 h z przerwą 15 minut.
TERMIN: 16.04.2020 godzina 19.00

Zapraszamy!
Liczba miejsc ograniczona.