SPRZĘT NA VIA FERRATY - SZKOLENIE ONLINE • kurs wspinaczki online

SPRZĘT NA VIA FERRATY – SZKOLENIE ONLINE

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ NA VIA FERRATY

SZKOLENIE JEST CZĘŚCIĄ CYKLU SZKOLEŃ WSPINACZKOWYCH ONLINE

Zapraszamy na szkolenie wszystkie osoby planujące wycieczki na via ferraty.

Na szkoleniu dowiesz się, jaki sprzęt trzeba zabrać na via ferraty oraz co jest absolutnym minimum. Dowiesz się, co to jest lonża ferratowa, jak ją wybrać oraz jak dobrać pozostały sprzęt, czyli uprząż, kask i inne rzeczy.

Zobaczysz konkretne modele i przykłady. Pokażemy różnice i powiemy Ci, na co koniecznie zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu. W końcu sprzęt kupuje się na kilka lat i nie warto kupować kota w worku.

climbingacademy-hohe-wand

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA:

  1. Jaki sprzęt jest potrzebny na via ferraty?
  2. Jak wybrać uprząż do via ferrat?
  3. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru kasku na via ferraty?
  4. Która lonża i dlaczego będzie najlepsza?
  5. Przegląd różnych modeli lonż do via ferrat.
  6. Dodatkowy sprzęt na via ferraty: karabinki, pętle, ekspresy.
  7. Lina na via ferraty.
  8. Sprzęt zimowy na via ferraty.

Szkolenie poprowadzi Dariusz Woźniczka – instruktor wspinaczki z kilkunastoletnim doświadczeniem, właściciel Akademii Wspinania climb2change.

Kurs wspinania, kurs skałkowy, kurs wspinaczkowy, akademia wspinania climb2change, climbing academy, instruktor wspinaczki, darek woźniczka

FORMA SZKOLENIA

Szkolenie zostanie przeprowadzone w formie wykładu online, poprzez platformę szkoleniową. Potrwa około 1,5-2 godziny. Podczas szkolenia będzie można zadawać pytania prowadzącemu. Każdy uczestnik, którzy wykupi szkolenie otrzyma, na podany przy zakupie adres email, link do platformy szkoleniowej.

Koszt szkolenia: 29 zł.

GRATIS, po zakończonym szkoleniu otrzymasz dostęp do nagrania na 12 czas miesięcy.

Jeśli nie dasz rady dołączyć na żywo, będziesz mieć możliwość wykupienia dostępu do szkolenia w późniejszym czasie, ale już za 49 zł.

Jeśli ukończyłeś kurs wspinaczki w naszej Akademii Wspinania climb2change, to zajrzyj do naszej grupy szkoleniowej na FB lub napisz do nas maila. Przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, dzięki któremu możesz wziąć udział w szkoleniu online w promocyjnej cenie 10 zł. Po zakończonym szkoleniu otrzymasz GRATIS  – dostęp do nagrania na okres 12 miesięcy.

Czas trwania szkolenia:  ok 2 h z przerwą 15 minut.
TERMIN: 11.05.2020 godzina 19.00

Zapraszamy!
Liczba miejsc ograniczona.