ZAREZERWUJ SZKOLENIE WSPINACZKOWE ONLINE • Kurs swspinaczki w Twoim domu!

ZAREZERWUJ SZKOLENIE WSPINACZKOWE ONLINE

Uzupełnij poniższy formularz i podaj swoje dane. Jeśli masz kod rabatowy – wpisz go w odpowiednim polu. Po wypełnieniu formularza dostaniesz od nas wiadomość zwrotną. Jeśli tak się nie stanie – sprawdź spam! Dodaj również adres pola@climb2change do zaufanych.

Wyrażenie zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptowanie regulaminu jest konieczne do wysłania formularza.

WARUNKI REZERWACJI I PŁATNOŚCI

KOSZT UCZESTNICTWA W SZKOLENIU TO 29 ZŁ. Aby zarezerwować SZKOLENIE ONLINE – wypełnij formularz powyżej i OPŁAĆ GO. Numer rachunku to: 53 1050 1256 1000 0092 6237 2999 ING Bank Śląski). Twoja rezerwacja jest ważna 1 dzień. Jeśli w ciągu 24 godzin nie wpłacisz zaliczki – rezerwacja zostanie anulowana. W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko oraz datę kursu.

Jeśli masz kod rabatowy – wpisz go w odpowiednim polu podczas rejestracji. Po wypełnieniu formularza dostaniesz od nas wiadomość zwrotną. Jeśli tak się nie stanie – sprawdź spam!

Po zaksięgowaniu zaliczki otrzymasz od nas potwierdzenie i dalsze instrukcje. Prosimy, zapoznaj się z regulaminem. Znajdziesz go TUTAJ.

Akademia Wspinania wystawia faktury na życzenie klienta. W tym celu prosimy o przesłanie danych do faktury NIEZWŁOCZNIE PO DOKONANIU REZERWACJI na adres pola@climb2change.pl

UWAGA! W kursie mogą wziąć udział osoby w wieku od 18 lat.

DO ZOBACZENIA!