OBOZY WSPINACZKOWE

A GDYBY TAK RZUCIĆ WSZYSTKO I POJECHAĆ SIĘ WSPINAĆ?

DLACZEGO WARTO JECHAĆ NA OBÓZ WSPINACZKOWY?

Obozy wspinaczkowe za granicą gwarantują dużą dawkę wspinania i zabawy jednocześnie. Na wyjazdy wspinaczkowe wybieramy miejsca zróżnicowane o stabilnej pogodzie oraz fantastycznym tarciu i krajobrazie. Wybierając się z nami na obóz wspinaczkowy, oderwiesz się na chwilę od codziennych obowiązków i w świetnym towarzystwie, w naturalnej skale podniesiesz swoje umiejętności wspinaczkowe i miło spędzisz czas.

Dlaczego warto jechać na obóz wspinaczkowy?

Nie musisz martwić się o organizację noclegu, wynajem samochodu, czy przewodnik wspinaczkowy. Znamy najlepsze miejscówki wspinaczkowe, mamy sprawdzone rejony i sektory.

Nie masz sprzętu?

Nigdy wcześniej się nie wspinałeś?

To nie problem! Zapewniamy uprzęże, liny i całą resztę  sprzętu wspinaczkowego niezbędnego do rozpoczęcia przygody ze wspinaniem. Jesteśmy instruktorami wspinania, więc pokażemy Ci podstawy asekuracji i wprowadzimy w górsko-wspinaczkowy świat. (Szukaj wyjazdów ze szkoleniem INTRO). Na obozie wspinaczkowym poznasz nowych ludzi i nawiążesz interesujące znajomości a przy okazji zwiedzisz trochę świata.

Obozy wspinaczkowe urozmaicamy wyjściami na widokowe via ferraty oraz zwiedzaniem. Wieczorem odpoczywamy lub praktykujemy jogę. Osoby bardziej aktywne będą miały czas na trening kondycyjny z samego rana. Najważniejsze, to aktywnie spędzić czas i dobrze się bawić! Brzmi zachęcająco?

WYBIERZ, DOKĄD CHCESZ JECHAĆ!

KTÓRY OBÓZ WSPINACZKOWY WYBRAĆ?

Obóz wspinaczkowy w Hiszpanii

Ciężko znaleźć idealne miejsce na wspinaczkowe wakacje zimą, ale nam się to udało. Hiszpania słynie fantastycznego tarcia i przyjaznych temperatur o tej porze roku. Wyborna pogoda, pyszne jedzenie oraz wino gwarantujące niepowtarzalne doznania smakowe połączone ze skałami, gorącym słońcem, morzem i pięknymi widokami czyni to miejsce idealnym na zimowy wypad na wspinanie.

Obóz wspinaczkowy w Hiszpanii polecamy osobom, które nigdy wcześniej się nie wspinały oraz początkującym wspinaczom, którzy nie są pewni, czy jesienno-zimowy trening na panelu przynosi efekty. Nowicjuszy nauczymy asekuracji a pozostałe osoby będą mogły szlifować swoje umiejętności pod okiem instruktora. Podpowiemy też, co powinieneś zrobić w najbliższych miesiącach, aby twój trening przyniósł oczekiwane rezultaty.

Czytaj więcej...

Obóz wspinaczkowy w Arco

Jeśli uwielbiasz kawę i masz ochotę na włoskie Cappuccino z widokiem na drogi wspinaczkowe, to koniecznie wybierz się na obóz wspinaczkowy w Arco. To wyjazd dla osób, które lubią zróżnicowaną aktywność i cenią piękne otoczenie oraz zapierające dech w piersiach widoki. Naszym celem są tu przepiękne, klasyczne wręcz rejony wspinaczkowe oraz atrakcyjne widokowo, pełne wyzwań via ferraty! Czeka na Ciebie duża dawka wspinania we włoskich, gorących promieniach słońca, w otoczeniu Południowych Alp Wapiennych nad samym jeziorem Garda! Do podbicia są również wielkie ściany wspinaczkowe w Dolinie Sarche.

Czytaj więcej...

Obóz wspinaczkowy w Maroko

Lubisz egzotykę? Chcesz poznać totalnie inną kulturę? Wybierz obóz wspinaczkowy w Maroko. To wyjazd dla prawdziwych miłośników wspinania. Na zapaleńców czekają setki długich dróg wspinaczkowych o różnym stopniu trudności. Tutaj cel jest jeden - wspinać się dopóki nie zedrzesz opuszków palców. Masz do wyboru drogi sportowe, klasyczne, wielowyciągowe - morze skał. Jedynym ratunkiem dla zmęczonych palców jest wycieczka fakultatywna na Saharę.

Czytaj więcej...

Obóz wspinaczkowy w Austrii

Nie trzeba szukać daleko wspaniałych rejonów wspinaczkowych. Zaledwie 400 km od granicy Polski, zaraz za Wiedniem leży urocza dolina Hollental, ogromny skalny mur Hohe Wand oraz kultowy rejon wspinaczkowy Adlitzgraben. Jadąc z nami na obóz wspinaczkowy do Austrii przygotuj się na próbę sił zarówno we wspinaniu sportowym, jak i na przygodę na wysokogórskich via ferratach po Alpach.

Czytaj więcej...

Via ferraty w Austrii

Dwa dni i dwie via ferraty w niedalekiej odległości od Polski. Tyle wystarczy, żeby zasmakować, czym są żelazne percie! Niepotrzebny jest urlop, dodatkowe szkolenie, mapa i poszukiwania w internecie. My wiemy, które z nich są najładniejsze. Na weekendowym wyjeździe na via ferraty zapewniamy cały sprzęt i szkolenie z via ferrat INTRO. Na własnej skórze przekonasz się, czym są żelazne drogi oraz nauczysz się pokonywać je w bezpieczny sposób. A wszystko to pod Wiedniem, na wschodnim obrzeżu Alp.

Czytaj więcej...

Dokładamy wszelkich starań, by nasze kursy i szkolenia oraz obozy wspinaczkowe były realizowane na jak najwyższym poziomie. Oprócz tego, że podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i nauczymy konkretów, damy Ci coś jeszcze. Dostaniesz od nas rabaty w zaprzyjaźnionych sklepach, darmowe poradniki wspinaczkowe oraz informacje o ciekawych miejsca do wspinania. Zapisz się na nasz newsletter a otrzymasz kilka prezentów od nas od razu! ZAPISUJĘ!

Koniecznie zajrzyj na naszego FB - to tam wszystko się dzieje. Nasi kursanci tworzą wspaniałą społeczność. Dołącz do nich i bądź na bieżąco. Korzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

#climb2change