ZAREZERWUJ KURS SKITUROWY W BESKIDACH

  Wyrażenie zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptowanie regulaminu jest konieczne do wysłania formularza.

  WARUNKI REZERWACJI I PŁATNOŚCI

  Aby zarezerwować KURS SKITUROWY W BESKIDACH, wypełnij powyższy formularz przelej OD RAZU BEZZWROTNĄ opłatę organizacyjną na  konto organizatora: Climb2change Akademia Wspinania Sp. z O.O. (numer rachunku: 62 1140 2004 0000 3702 8247 1246 mBank). Tytułem wpisz imię i nazwisko oraz datę kursu). Po wypełnieniu formularza dostaniesz od nas wiadomość zwrotną. Jeśli tak się nie stanie – sprawdź spam!

  Twoja rezerwacja jest ważna 1 dzień. Jeśli nie otrzymamy wpłaty w ciągu 24 godzin, zostanie anulowana. Cena kursu wynosi 300 zł. Jeśli masz kod rabatowy – wpisz go w odpowiednim polu podczas rejestracji. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz od nas potwierdzenie i dalsze instrukcje. Pozostałą część możesz zapłacić przelewem na kilka dni przed rozpoczęciem kursu lub gotówką w dniu jego rozpoczęcia.

  Prosimy, zapoznaj się z regulaminem. Znajdziesz go TUTAJ. Nie mamy obowiązku zwrotu zaliczki. Akademia Wspinania wystawia faktury na życzenie klienta. W tym celu prosimy o przesłanie danych do faktury na adres pola@climb2change.pl

  UWAGA! W kursie mogą wziąć udział osoby w wieku od 16 lat. Przy czym, do 18 roku życia potrzeba jest zgoda rodziców.

  DO ZOBACZENIA i #ClimbYourDreams!