ZAREZERWUJ DACHSTEIN

Uzupełnij poniższy formularz i podaj swoje dane. Jeśli masz kod rabatowy – wpisz go w odpowiednim polu. Po wypełnieniu formularza dostaniesz od nas wiadomość zwrotną. Jeśli tak się nie stanie – sprawdź spam! Dodaj również adres pola@climb2change do zaufanych.

Wyrażenie zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptowanie regulaminu jest konieczne do wysłania formularza.

WARUNKI REZERWACJI I PŁATNOŚCI

Wypełnij formularz powyżej i przelej OD RAZU zadatek (BEZZWROTNY) w wysokości 400 zł na konto szkoły (numer rachunku: 53 1140 2004 0000 3502 7661 3967 mBank). Tytułem wpisz numer imię i nazwisko oraz datę wyjazdu). Twoja rezerwacja jest ważna 24 godziny. Jeśli nie wpłacisz zaliczki – rezerwacja przepada.

Pozostałą kwotę przelej na nasze konto przed rozpoczęciem obozu tak, aby wpłata zaksięgowała się na naszym rachunku przed jego rozpoczęciem. Koszt wyjazdu to 800 zł. To koszt opieki instruktorskiej i warsztatów. Nie zawiera kosztu noclegów, wyżywienia, dojazdu ani wydatków natury osobistej.

Jeśli masz kod rabatowy – wpisz go w odpowiednim polu podczas rejestracji. Po wypełnieniu formularza dostaniesz od nas wiadomość zwrotną. Jeśli tak się nie stanie – sprawdź spam! Dodaj również adres pola@climb2change do zaufanych.

Po zaksięgowaniu zaliczki otrzymasz od nas potwierdzenie i dalsze instrukcje.

Prosimy, zapoznaj się z regulaminem. Znajdziesz go TUTAJ. Nie mamy obowiązku zwrotu zaliczki. Akademia Wspinania wystawia faktury na życzenie klienta. W tym celu prosimy o przesłanie danych do faktury na adres pola@climb2change.pl

UWAGA! W obozie mogą wziąć udział osoby w wieku od 18 lat. Liczba miejsc jest ograniczona!

DO ZOBACZENIA!