ZAREZERWUJ KURS VIA FERRATA

Via ferrata Gebirgsverainssteig na Hohe Wand

Wyrażenie zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptowanie regulaminu jest konieczne do wysłania formularza.

WARUNKI REZERWACJI I PŁATNOŚCI

Aby zarezerwować termin na kurs via ferrata – wypełnij formularz powyżej i przelej OD RAZU zaliczkę (bezzwrotną) w wysokości 500 zł na konto szkoły. (numer rachunku: 53 1140 2004 0000 3502 7661 3967 mBank. Twoja rezerwacja jest ważna 1 dzień. Jeśli w ciągu 24 godzin nie wpłacisz zaliczki – rezerwacja zostanie anulowana.

Pozostałą część przelej na nasze konto przed rozpoczęciem zajęć tak, aby wpłata zaksięgowała się na naszym rachunku przed rozpoczęciem szkolenia. Możesz również zapłacić pozostałą kwotę w dniu rozpoczęcia kursu. Cena kursu Via ferrata wynosi 1200,00 zł. Jeśli masz kod rabatowy – wpisz go w odpowiednim polu podczas rejestracji. Po wypełnieniu formularza dostaniesz od nas wiadomość zwrotną. Jeśli tak się nie stanie – sprawdź spam!

Po zaksięgowaniu zaliczki otrzymasz od nas potwierdzenie i dalsze instrukcje.

Prosimy, zapoznaj się z regulaminem. Znajdziesz go TUTAJ. Nie mamy obowiązku zwrotu zaliczki. Akademia Wspinania wystawia faktury VAT na życzenie klienta. W tym celu prosimy o przesłanie danych do faktury na adres pola@climb2change.pl

UWAGA! W kursie mogą wziąć udział osoby w wieku od 18 lat.

DO ZOBACZENIA!