ZAREZERWUJ FERRATY NAD GARDĄ PREMIUM • kurs skałkowy Jura Via Ferrata

ZAREZERWUJ FERRATY NAD GARDĄ PREMIUM

Uzupełnij poniższy formularz i podaj swoje dane. Jeśli masz kod rabatowy – wpisz go w odpowiednim polu. Po wypełnieniu formularza dostaniesz od nas wiadomość zwrotną. Jeśli tak się nie stanie – sprawdź spam! Dodaj również adres office@gotravel.pl do zaufanych.

Wyjazd organizowany jest przy współpracy z  licencjonowanym biurem  podróży GoTravel Beata Radecka z siedzibą: ul. Gąbińska 18/19, 01-703 Warszawa, które będzie kontaktować się w sprawie dokonanie rezerwacji, podpisania  umowy  i dokonania  opłat  zgodnie z harmonogramem, umieszczonym w umowie.

Wyrażenie zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptowanie regulaminu jest konieczne do wysłania formularza.

WARUNKI REZERWACJI I PŁATNOŚCI

Wypełnij formularz powyżej poczekaj na dokumenty, które otrzymasz z biura podróży GoTravel. Umowę, którą otrzymasz należy wydrukować, podpisać i odesłać. W umowie znajdziesz termin, do którego należy wpłacić opłatę rezerwacyjną w wysokości 1500 zł. To bardzo ważne – bez wpłaty Twoja wstępna rezerwacja zostanie anulowana, dlatego najlepiej wpłać zaliczkę tego samego dnia, kiedy podpisujesz i wysyłasz umowę. Im szybciej, tym lepiej. Mamy ograniczoną liczbę miejsc.

Nr konta do wpłaty zaliczki – GoTravel: 29 1140 2004 0000 3102 3205 9779

Pozostałą kwotę przelej na konto GoTravel do 10.03.2020. Koszt wyjazdu to 3980 zł. Cena zawiera 7 noclegów w hotelu ***, 7 śniadań, opiekę instruktora wspinaczki, niezbędne szkolenia i sprzęt do pokonania via ferrat. W cenę NIE JEST wliczony dojazd.

Po zaksięgowaniu opłaty rezerwacyjnej otrzymasz od nas potwierdzenie i dalsze instrukcje.

Prosimy, zapoznaj się z regulaminem. Znajdziesz go TUTAJ. GoTravel wystawia faktury na życzenie klienta. W tym celu prosimy o przesłanie danych do faktury na adres office@gotravel.pl

UWAGA! W wyjeździe mogą wziąć udział osoby w wieku od 18 lat. Liczba miejsc jest ograniczona!

DO ZOBACZENIA!