ZAREZERWUJ WYJAZD NA VIA FERRATY

Obóz wspinaczkowy w Arco, Kursanci na ferracie Rino Pisetta

Wybierz z listy obóz i datę oraz podaj swoje dane.

Wyrażenie zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptowanie regulaminu jest konieczne do wysłania formularza.

WARUNKI REZERWACJI I PŁATNOŚCI

Wypełnij formularz powyżej i przelej w ciągu 3 dni od dnia rejestracji zaliczkę (BEZZWROTNĄ) w wysokości 150 zł na konto szkoły. (numer rachunku: 53 1140 2004 0000 3502 7661 3967 mBank. Tytułem wpisz numer imię i nazwisko oraz datę wyjazdu). Pozostałą część przelej na nasze konto przed rozpoczęciem obozu tak, aby wpłata zaksięgowała się na naszym rachunku przed jego rozpoczęciem. Cena OBOZU WSPINACZKOWEGO jest podana na stornie z ofertą. Jeśli masz kod rabatowy – wpisz go w odpowiednim polu podczas rejestracji. Po zaksięgowaniu zaliczki otrzymasz od nas potwierdzenie i dalsze instrukcje.

Prosimy, zapoznaj się z regulaminem. Znajdziesz go TUTAJ. Nie mamy obowiązku zwrotu zaliczki. Akademia Wspinania wystawia faktury na życzenie klienta. W tym celu prosimy o przesłanie danych do faktury na adres pola@climb2change.pl

UWAGA! W obozie mogą wziąć udział osoby w wieku od 18 lat, które przeszły minimum podstawowy kurs wspinaczki (po drogach ubezpieczonych). Wyjątkiem są obozy z kursem INTRO – wtedy uczymy asekuracji na miejscu.

DO ZOBACZENIA!