ZAREZERWUJ WYJAZD NA FERRATY

Uzupełnij poniższy formularz i podaj swoje dane. Jeśli masz kod rabatowy – wpisz go w odpowiednim polu. Po wypełnieniu formularza dostaniesz od nas wiadomość zwrotną. Jeśli tak się nie stanie – sprawdź spam! Dodaj również adres pola@climb2change do zaufanych.

  Wyrażenie zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptowanie regulaminu jest konieczne do wysłania formularza.

  WARUNKI REZERWACJI I PŁATNOŚCI

  Wypełnij formularz powyżej i przelej OD RAZU opłatę organizacyjną (BEZZWROTNĄ) w wysokości 500 zł na konto organizatora szkolenia – Climb2change Sp. z O.O. (numer rachunku: 04 1140 2004 0000 3702 8023 1493 mBank). Tytułem wpisz imię i nazwisko oraz datę wyjazdu).

  Twoja rezerwacja jest ważna 24 godziny. Jeśli nie wpłacisz opłaty – rezerwacja przepada. Po zaksięgowaniu opłaty rezerwacyjnej, najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych, otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji oraz informacje organizacyjne.

  O przelanie pozostałej kwoty poprosimy Cię  miesiąc przed kursem. Koszt wyjazdu to 1900 zł. To koszt opieki instruktorskiej i szkolenia. Nie zawiera kosztów pobytowych: noclegów, wyżywienia, dojazdu ani wydatków natury osobistej.

  Prosimy, zapoznaj się z regulaminem. Znajdziesz go TUTAJ. Akademia Wspinania wystawia faktury na życzenie klienta. W tym celu prosimy o przesłanie danych do faktury na adres sklep.climb2change@gmail.com

  UWAGA! W wyjeździe mogą wziąć udział osoby w wieku od 18 lat. Liczba miejsc jest ograniczona!

  DO ZOBACZENIA!