CLIMBING DAY – ZASMAKUJ WSPINANIA

JEDYNA TAKA PRZYGODA, DLA OSÓB, KTÓRE NIGDY SIĘ NIE WSPINAŁY

WSPINACZKA, CZY TO SPORT DLA CIEBIE?

Wspinaczka skałkowa stała się ostatnio bardzo popularnym sportem. To również jedna z najszybciej rozwijających się aktywności outdorowych ostatnich czasów. Stanowi niesamowitą przygodę, połączoną z aktywnością ruchową i odpoczynkiem umysłowym w otoczeniu piękna krajobrazów. To sport dostępny dla każdego – nie trzeba żadnych umiejętności, żeby zacząć się wspinać. Jedyne, czego potrzebujesz, to chęci.

Jeśli zastanawiasz się, czy wspinanie jest dla Ciebie…, jeśli nigdy się nie wspinałeś lub nie miałeś okazji wspinać się nigdzie poza sztuczną ścianką wspinaczkową.., jeśli chcesz zasmakować wspinaczki skałkowej i sprawdzić, czy to coś dla Ciebie, jeśli chcesz miło i aktywnie spędzić czas ze swoją rodziną lub jeśli chcesz przełamać swoje bariery… to masz szansę aby to zrobić.

Zajęcia prowadzą instruktorzy sportu.

Zarezerwujemy dla Ciebie nocleg.

Zapewniamy ubezpieczenie NNW.

Pozbądź się ograniczeń i przełam własne bariery. Zapraszamy na pełen emocji dzień wspinania w dolinkach podkrakowskich!

JAK WYGLĄDA CLIMBING DAY?

Climbing Day odbywa się w skałkach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w Dolinkach Podkrakowskich, pod KrakowemSpotykamy się w sobotę o 9:00. Po dopasowaniu sprzętu ruszamy w teren i po omówieniu zasad bezpieczeństwa i krótkim instruktarzu  zaczynamy wspinanie. Zajęcia prowadzone są na świeżym powietrzu. Tylko w przypadku totalnej niepogody rozważymy opcję ścianki wspinaczkowej. Zajęcia potrwają do mniej więcej do godziny 16:00. Będzie intensywnie. Około godziny 17:00 jemy wspólnie obiad (dla chętnych).

Kurs skałkowy - podejście

CO NA CIEBIE CZEKA?

Warsztat został zaprojektowany tak, abyś poczuł odrobinę adrenaliny i sprawdził swoje możliwości wspinaczkowe, dlatego większość czasu spędzisz właśnie na wspinaniu. Climbing Day odbywa się w skałkach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, pod Krakowem. Dodatkowo nabędziesz podstawowe umiejętności potrzebne do uprawiania wspinaczki i poznasz sprzęt wspinaczkowy niezbędny do wspinania w skałach oraz na sztucznych obiektach. Gwarantujemy niesamowite wrażenia, zdobycie nowych kompetencji oraz najlepszą kadrę instruktorską, która zaraża pasją, jaką jest wspinanie.

Dzień pełen wrażeń!

Zapewniamy cały sprzęt.

Zajęcia teoretyczne i praktyczne.

CO ZAWIERA CENA

Organizujemy noclegi oraz zapewniamy profesjonalną opiekę instruktora. Zapewniamy sprzęt wspinaczkowy (oprócz butów) oraz ubezpieczenie NNW na czas trwania zajęć.

Nowe znajomości!

Fantastyczna przygoda.

Koszt:  150 zł.

TERMINY:

21.04.2018 BRAK MIEJSC
26.05.2018 BRAK MIEJSC
09.06.2018 BRAK MIEJSC
07.07.2018 BRAK MIEJSC
04.08.2018 BRAK MIEJSC

05.08.2018 - 3 miejsca

CENA NIE OBEJMUJE

 • Dojazdu
 • Noclegu (Możliwość rezerwacji w zaprzyjaźnionej agroturystyce, 40 zł/ dzień. Wybierz opcję w formularzu.)
 • Wyżywienia (Możliwość rezerwacji w Restauracji Sen o Dolinie. 17 zł/ obiad dwudaniowy. Wybierz opcję w formularzu.)
 • Wydatków natury osobistej
 • Ubezpieczenia na wypadek konieczności korzystania z miejscowych zagranicznych wysokogórskich służb ratunkowych włącznie z opcją użycia helikoptera, kosztów leczenia w szpitalu, oraz OC - pamiętaj, żeby się ubezpieczyć. Rekomendujemy wykupienie polisy Bezpieczny Powrót PZU lub członkostwo w klubie Alpenvereine Polska. Pamiętaj, aby ubezpieczyć się przed wyjazdem.
Kursanci na szczycie Mnicha w Dolinie Kobylańskiej

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ

 • Dobry humor 🙂
 • BUTY WSPINACZKOWE LUB TRAMPKI
 • Dopasowane do panujących warunków, wygodne sportowe ubranie i buty
 • Kurtka przeciwdeszczowa, parasolka
 • Kosmetyki, krem przeciwsłoneczny
 • Okulary przeciwsłoneczne
 • Jeżeli zamierzasz spać pod namiotem, to cały zestaw do biwakowania.

Spróbuj, czym jest wspinanie zacznij swoją przygodę już dziś!