Wspinaczkowy weekend dla kobiet
by climb2change

Wspinaczkowy weekend dla kobiet by climb2change

Wspinaczkowy weekend dla kobiet, czyli dużo wspinania i dodatkowe zajęcia (joga lub SUP), a wieczorem relaks w kobiecym gronie! To czas, w którym zrobisz wiele dobrego zarówno dla swojego ciała, jak i ducha. Dopełnieniem weekendu będzie wyjątkowe jedzenie. Brzmi, jak weekend idealny, prawda? To opcja również dla osób zupełnie początkujących!

Osoby, które już się wspinają będą miały okazję sprawdzić się na nowych drogach i odświeżyć wiedzę. Osoby początkujące pod opieką instruktorek wspinaczki poznają tajniki tego sportu w bezpiecznych warunkach, ciesząc się wsparciem i atmosferą kobiecej grupy. Po intensywnym dniu w skałkach będziemy regenerować się podczas zajęć jogi.

Wspinaczkowy weekend dla kobiet by climb2change

Dlaczego warto wziąć udział we wspinaczkowym weekendzie dla kobiet?

 • Oferujemy bogaty program zajęć prowadzony przez profesjonalne instruktorki i trenerki.
 • Zmęczysz ciało i oczyścisz umysł, a także poprawisz swoją formę i technikę wspinaczkową.
 • Odpoczniesz i wypoczniesz na łonie natury oraz oderwiesz się od codziennych zadań.
 • Skorzystasz z dobrodziejstw praktyki jogi. Joga jest jednym z najbardziej dostępnych sposobów doskonalenia się we wspinaczce skałkowej i nie tylko. Zwiększa elastyczność, buduje siłę, poprawia równowagę i pomaga uspokoić umysł.*
 • Popływasz na desce SUP. Nawet na spokojnej wodzie, podczas tego rodzaju aktywności, praktycznie każda partia mięśniowa pracuje. Mięśnie nóg, brzucha i pleców są aktywowane, utrzymując prawidłowy środek ciężkości i zapewniając stabilność oraz równowagę. To doskonały trening uzupełniający.*
 • Przyciągamy cudownych ludzi, a oni przyciągają kolejnych. Będzie pozytywnie, ale z zachowaniem własnej przestrzeni.
 • Zapewniamy wysoki standard noclegów, aby stworzyć komfortowe warunki do relaksu i odpoczynku.
 • Razem z partnerami przygotowaliśmy zestaw upominków wspinaczkowych.
Wspinaczkowy weekend dla kobiet by climb2change
Bezpieczeństwo. Wyjazdy prowadzą sprawdzone i zaufane instruktorki wspinaczki z wieloletnim doświadczeniem oraz trenerki pozostałych sportów.
Emocje. Wspinaczka to nie tylko sport, to pasja, która pozwala odkryć nowe horyzonty i doświadczyć emocji, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Programy wyjazdów są starannie zaplanowane i zaprojektowane tak, aby dostarczyć uczestniczkom nie tylko wiedzy i umiejętności, ale także fascynujących doświadczeń.
Klimat. Grupy są zróżnicowane, co sprawia, że panuje u nas atmosfera akceptacji i wsparcia. Każda uczestniczka może liczyć na pomoc innych oraz instruktorek, które są chętne do przekazywania swojej wiedzy.
Doświadczenie. Wiedza jest wynikiem lat praktyki i pasji. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć wyjątkowe programy obozów wspinaczkowych, które dostarczają niezapomnianych chwil. Każdy wyjazd z nami to szansa na rozwijanie swoich umiejętności i odkrywanie nowych miejsc w sposób bezpieczny i zorganizowany z dbałością o każdy szczegół.
Profesjonalizm. Nasze instruktorki, wybitne w swojej dziedzinie, są nie tylko pasjonatkami, lecz także spełniają standardy szkoleniowe Akademii Wspinania climb2change.

2 dni wspinaczki w Kobiecym gronie!

Nocleg w cenie!

Warsztaty wspinaczkowe, joga, SUP i wiele więcej!

Dla kogo jest wspinaczkowy weekend dla kobiet by climb2change?

Bez względu na to, czy jesteś doświadczoną wspinaczką, czy nigdy wcześniej nie próbowałaś się wspinać, ten weekend jest dla Ciebie! Wspinaczkowy weekend dla kobiet połączony z dodatkowymi zajęciami z jogi lub pływaniem na SUP pozwoli Ci spędzić nie tylko czas w pięknych skałach, ale i udoskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorek. Naszym celem jest poprawa jakości Twojego wspinania, niezależnie od tego, na jakim poziomie się znajdujesz. Jednak pamiętaj, że nie stawiamy nacisku na wynik – naszym priorytetem jest wspólna zabawa i radość z wspinania się!

 • Nie są wymagane umiejętności wspinaczkowe – nasz wspinaczkowy weekend dla Kobiet jest dedykowany zarówno dla osób, które już się wspinają, jak i zupełnie początkujących, które chcą spróbować swoich sił w skałach.
 • Poziom trudności dróg wspinaczkowych dopasujemy do uczestniczek.
 • Na miejscu będą instruktorki wspinaczki, które zadbają o bezpieczeństwo, wszystko wytłumaczą i w razie potrzeby skorygują błędy.
 • Podpowiemy jak poprawić swoją technikę podczas pokonywania dróg wspinaczkowych i zadbamy o wyzwania.

Zarezerwuj już dziś!

Kliknij poniższy przycisk i dołącz do grupy!

Jura i Sokoliki

Weekend wspinaczkowy dla Kobiet realizujemy w dwóch miejscach – na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej lub w Sokolikach.

Jura Krakowsko-Częstochowska to największy rejon do wspinaczki w Polsce, zachwycający zarówno miłośników wspinaczki, jak i pasjonatów historii. Charakteryzuje się unikalnymi formacjami skalnymi, tworzącymi spektakularne ściany i turnie. To miejsce ma wyjątkowe znaczenie w historii wspinaczki w Polsce. Tutaj rozpoczynali swoje wspinaczkowe przygody nie tylko pasjonaci, ale także pionierzy polskiego wspinania. Szczególnie wyjątkowe są Dolinki Podkrakowskie, stanowiące park krajobrazowy, w których narodziła się polska tradycja wspinaczkowa. Skały Jury Krakowsko-Częstochowskie stały się areną dla początkujących i doświadczonych wspinaczy.

W wariancie Jura na miejsce zajęć wybrany został rejon Dolinek Podkrakowskich i Dolina Racławki, gdyż jest to największy w Małopolsce rezerwat przyrody, istniejący na obszarze Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie. W okolicy mamy mnóstwo skał: Dubie (oświetlone w nocy), Łyse Skały, Słoneczne Skały i wiele więcej. Dolinki Podkrakowskie to jedno z najbardziej znanych miejsc do wspinaczki w Polsce. Dzięki ogromniej ilości dróg wspinaczkowych oraz przepięknemu krajobrazowi, jest to miejsce, w którym każda wspinaczka znajdzie cel dla siebie.

W wariancie Jura Północna będziemy działać w rejonie Podlesic. Jura Północna ma wiele ciekawych rejonów wspinaczkowych, a w części północnej znajdzie się wiele różnorodnych tras, zarówno tych łatwych, jak i trudnych propozycji.

W wariancie Sokoliki jako miejsce zajęć wybrano Góry Kamienne. W ich malowniczych zakątkach znajdują się Zdzierna i Spękane Skały, oferujące ponad 100 dróg wspinaczkowych, odpowiednich dla każdego poziomu zaawansowania. Z tarasu widokowego na szczycie Zadziernej rozpościera się przepiękna panorama obejmująca Karkonosze, Rudawy Janowickie oraz Zbiornik Bukówka, gwarantując nie tylko wysokiej jakości wspinaczkę, ale także wyjątkowe widoki.

Jura Krakowsko-Częstochowska

Instruktorki

Instruktorki wspinaczki i jogi, które na co dzień są związane z górami i wspinaczką. Na tym spotkaniu podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem i zadbają o to, aby był to niezapomniany wyjazd.

Slide
Pola Kryża instruktorka wspinaczki climb2chnage

Instruktorka wspinaczki sportowej, instruktorka climb2change

Asia Brzezińska instruktorka wspinaczki

Instruktorka wspinaczki sportowej, instruktorka climb2change

Slide
Pola Kryża instruktorka wspinaczki climb2chnage

Instruktorka wspinaczki sportowej, instruktorka climb2change

Asia Brzezińska instruktorka wspinaczki

Instruktorka wspinaczki sportowej, instruktorka climb2change

Pola Kryża – instruktorka wspinaczki i turystyki wysokogórskiej z kilkuletnim doświadczeniem szkoleniowym. Miłośniczka gór i via ferrat. Współwłaścicielka Akademii Wspinania climb2change, współautorka poradników oraz przewodników po via ferratach. Uczy, jak wspinać się z głową.

Joanna Brzezińska – instruktorka wspinaczki, mgr WF i taterniczka jaskiniowa. Wspinaczka z bogatym doświadczeniem oraz świeżo upieczona kandydatka do GOPR, grupa Jurajska. Pełna energii i wiecznie uśmiechnięta zadba o to, aby każda uczestniczka znalazła wspinaczkowy cel dla siebie.

Zajęcia dodatkowe poprowadzą:

Anita – instruktorka jogi i nauczycielka pływania na SUP.

Hania – instruktorka jogi.

Jak wygląda wspinaczkowy weekend dla kobiet?

Wspinaczkowy weekend dla Kobiet rozpoczniemy od kolacji integracyjnej. Będzie to czas na pogaduchy, zapoznanie i ocenę możliwości uczestniczek.

Sobota i niedziela będą bardzo aktywne, gdyż będzie dużo wspinaczki i innych atrakcji. Przygotuj się na wyjątkowe wrażenia!

Zapisuję się na wspinaczkowy weekend dla kobiet!

Program wspinaczkowego weekendu dla kobiet by climb2change

Ze względów bezpieczeństwa uczestników, w szczególności w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych lub braku predyspozycji grupy, program wyjazdu może być zmodyfikowany. Ewentualne dodatkowe atrakcje są dodatkowo płatne.

16:00 – Możliwość przyjazdu do miejsca zakwaterowania.
18:00 – Wspólna kolacja i zapoznanie uczestniczek.
20:00 – Joga na dobry sen.
21:30 – Czas wolny.

WARIANT WSPINANIE + JOGA
07:30 – Pobudzająca praktyka jogi.
09:00 – Śniadanie.
10:00 – Wyjście w skały.
16:00 – Powrót do miejsca zakwaterowania i chwila dla siebie.
18:00 – Kolacja.
19:00 – Prelekcja Poli Kryża o via ferratach.
20:00 – Integracja przy ognisku.

WARIANT WSPINANIE + SUP (zapraszamy wiosną 2025 r.)
7:00 – Poranne pływanie na SUP – I grupa (2,5-3 h)
8:00 – Trening mobilizacyjny i rozciąganie – II grupa (1-1,5 h)
10:00 – Śniadanie.
11:00 – Wyjście w skały.
17:00 – Powrót do miejsca zakwaterowania.
18:00 – Kolacja.
20:00 – Integracja i czas wolny – Ty wybierasz.

WARIANT WSPINANIE + JOGA
7:30 – Pobudzająca praktyka jogi.
9:00 – Śniadanie.
10:30 – Wykwaterowanie i wyjazd w skały.
14:00 – Zakończenie spotkania, możliwość zjedzenia wspólnego posiłku przed wyruszeniem.
Plan pobytu może ulec niewielkim zmianom.

WARIANT WSPINANIE + SUP
7:00 – Poranne pływanie na SUP – II grupa (2,5-3 h)
8:00 – Trening mobilizacyjny i rozciąganie – I grupa (1-1,5 h)
10:00 – Śniadanie.
11:00 – Wyjście w skały.
14:00 – Zakończenie spotkania, możliwość zjedzenia wspólnego posiłku.
Plan pobytu może ulec niewielkim zmianom.

Co mówią uczestniczki wyjazdu?

Terminy i cena

Cena wyjazdu: 1500 zł

Terminy: 30.08-01.09.2024 – Jura Pł.

Cena wyjazdu zawiera:

2 dni zajęć wspinaczkowych pod opieką licencjonowanych instruktorek z bogatym doświadczeniem.
Dla osób początkujących instruktaż asekuracji podczas wspinaczki.
Dla osób po kursie wspinaczkowym przypomnienie niezbędnych umiejętności.
3 warsztaty jogi z instruktorką jogi.*
Lub pływanie na desce SUP.*
Wypożyczenie niezbędnego, certyfikowanego sprzętu na czas trwania zajęć: uprząż, kask, liny wspinaczkowe, deski SUP – w cenie.
2 noclegi w pokojach 2-4 osobowych z łazienkami.
2 pyszne i zdrowe śniadania.
2 pyszne obiadokolacje.
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Ubezpieczenie NNW: 5000 zł.

Cena nie obejmuje:

Dojazdu na miejsce zajęć (komunikujemy uczestniczki poprzez grupę WhatsApp).
Ubezpieczenia od rezygnacji (informacje w sekcji warunki płatności).
Dodatkowego jedzenia, przekąsek oraz napojów do kolacji.
Kosztów wejścia na ściankę wspinaczkową w razie, gdyby wystąpiły opady deszczu uniemożliwiające przeprowadzenie zajęć w skałach.

Poza profesjonalną opieką, otrzymasz od nas:

Prezenty od naszych Partnerów.
Firmowy komin wielofunkcyjny.
Zniżkę do 25% do sklepu e-Horyzont.
Pamiątkowe zdjęcia – bezcenne.
Towarzystwo fajnych, inspirujących kobiet.
Atmosfera pełna relaksu i świetnej zabawy.
Dostęp do grupy szkoleniowej na Facebooku, w której odpowiadamy na wszystkie Twoje pytania.
Zostaniesz oddana do dedykowanej grupy na komunikatorze Whats App.

Rezerwuję miejsce na wspinaczkowym weekendzie dla kobiet

Najczęściej zadawane pytania

Wspinaczkowy weekend dla kobiet by climb2change
+
przeszkolonych osób
lat na rynku
+
zrealizowanych kursów

Przeżyj wspinaczkową przygodę!

Zarezerwuj już dziś!

miejsca ograniczone

Cena: 1500 zł
500 zł przy rezerwacji
1000 zł 30 dni przed rozpoczęciem

Terminy:
30.08-01.09.2024 – Podlesice
2025 – Góry Kamienne

Menu

Dlaczego warto wyjechać z nami?
Cena i terminy
Dla kogo jest ten obóz?
Instruktorki
Program weekendu
Noclegi i wyżywienie
Opinie uczestników
Warunki płatności, rezerwacja i FAQ

climbing academy climb2change logo
Shopping Cart
Scroll to Top