Obóz wspinaczkowy climb2change
Wyjedź i popraw swoją technikę poruszania się w skale!

Dlaczego warto jechać z nami na obóz wspinaczkowy?

Obóz wspinaczkowy to znakomita okazja do rozwinięcia swojej wspinaczkowej formy. Brakuje Ci słońca i marzysz i ciepłej skałce, wyższej temperaturze i pięknych okolicznościach przyrody w towarzystwie ludzi z tego samego kręgu zainteresowań? Doskonale się składa, gdyż w naszej ofercie zagranicznych wyjazdów z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Bo czy może być coś piękniejszego niż pomarańczowa, rozgrzana skała i lazur morza za plecami?

Wyjazdy z naszą Akademią Wspinania climb2change pozwolą Ci oswoić się ze skałką, nauczyć się niezbędnych wspinaczkowych podstaw, popracować nad techniką, a nawet.. poprowadzić życiówki! Nad wspinaniem czuwać będzie czujne oko doświadczonego instruktora. Rejony wspinaczkowe dopasowujemy do potrzeb i możliwości uczestników, dlatego każdy wróci do domu z masą przewspinanych metrów.

Zapewniamy opiekę doświadczonego instruktora wspinania.

Pomagamy w organizacji noclegu, transferu i przelotu.

Kameralne grupy i przyjazna, wspinaczkowa atmosfera!

obóz wspinaczkowy na SYcylii

Obóz wspinaczkowy – co na Ciebie czeka?

W zależności od opcji, którą wybierzesz, dowiesz się jak dobrać podstawowy lub bardziej zaawansowany sprzęt wspinaczkowy.
Nauczymy Cię również, jak poprawnie z niego korzystać.
Podczas wyjazdu będziesz mieć okazję, aby doskonalić sposób asekuracji.
Poprowadzisz drogi wspinaczkowe wyposażone w stałe punkty asekuracyjne.
Dobierzemy drogi wspinaczkowe do Twojego poziomu.
Popracujesz nad techniką wspinaczkową, by jeszcze sprawniej poruszać się w skałach.

Wybierz obóz wspinaczkowy dla siebie!

Obóz wspinaczkowy na Sycylii

To idealna propozycja dla osób swobodnie pokonujących drogi o wycenie 5a. Myślisz o popracowaniu nad swoją techniką, a dodatkowo marzysz o odrobinie sycylijskiego słońca? Zdaje się, że mamy dla Ciebie opcję idealną. Pomożemy Ci rozwinąć umiejętności dotyczące taktyki wspinaczkowej, co z pewnością zaprocentuje zarówno w stylu RP jak i OS.

Co poza tym? Jeżeli podczas jednych wakacji chcesz zobaczyć zarówno góry, skały jak i morze oraz powspinać się w pełnym słońcu, a w dni restowe zrelaksować się na niezatłoczonej plaży bez wątpienia Sycylia będzie strzałem w dziesiątkę.

Rezerwuj kurs

Wyjazd wspinaczkowy do Maroko

Wspinaczkowy raj, uwielbiany przez miłośników gór i egzotycznych przygód najpiękniej wygląda, kiedy w Polsce jest jesień i zima. Temperatury pozwalają wtedy na swobodne poruszanie się w jego rejonach bez doświadczania afrykańskiego upału, który mógłby pokrzyżować wspinaczkowe plany.

Wyjazd pozwoli Ci rozwinąć swoją technikę, podszkolić się z asekuracji, ale przede wszystkim.. cieszyć się urokami wspinaczki w tym wyjątkowym zakątku świata.

Rezerwuj obóz wspinaczkowy

Wyjazd wspinaczkowy do Hiszpanii – Costa Blanca

Obóz wspinaczkowy na Costa Blanca jest propozycją nie tylko dla początkujących, lecz także dla osób średniozaawansowanych, chcących doskonalić się w przejść w stylu RP oraz OS. W naszych działaniach skupiamy się na udoskonalaniu Twojej techniki wspinaczkowej i pomagamy rozwijać umiejętności taktyczne. Bez obaw, poziom trudności dróg dopasujemy do Twoich możliwości.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją wspinaczkową przygodę, czy masz już pewne doświadczenie, Costa Blanca dostarczy Ci nowych wyzwań oraz niezwykłych inspiracji.

Rezerwuj obóz wspinaczkowy

Kurs wspinaczki wielowyciągowej w Paklenicy

Kurs wspinaczki wielowyciągowej w Paklenicy ma za zadanie przygotować do wspinaczki wysokogórskiej po drogach, które nie są wyposażone w stałe punkty do asekuracji. Jeśli więc chcesz pod okiem doświadczonego instruktora przygotować się do wspinaczki np. w Tatrach, to jest to kurs dla Ciebie!

Kurs wspinaczki wielowyciągowej w Paklenicy to wyjazd praktyczny. Przez kolejne dni nabędziesz wiedzę i doświadczenie, które pozwolą Ci na bezpieczne wspinanie w terenie wysokogórskim. Kurs wspinaczki wielowyciągowej pozwoli Ci na doświadczenie wspinaczki w chorwackim słońcu w otoczeniu charakterystycznych, majestatycznych klifów oraz śródziemnomorskiej roślinności. To niezapomniana przygoda z zapierającymi dech w piersiach widokami.

Rezerwuj kurs

+
przeszkolonych osób
lat na rynku
+
zrealizowanych kursów

Przeżyj prawdziwą przygodę razem z climb2change!

Shopping Cart
Scroll to Top